Stavebníctvo
František Jaňovka
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Obec
- Podhoroď
- Od roku
- 2009
- IČO
- 44 932 570
František Jaňovka
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 072 64 Podhoroď
- Na trhu od
- 1. septembra 2009
- IČO
- 44 932 570
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Podnikanie v číslach
- 17
- rokov na trhu
- 2009
- rok vzniku
- 3
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte František Jaňovka
František Jaňovka – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Podhoroď. Podniká od 1. septembra 2009.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, prípravné práce k realizácii stavby a výroba a hutnícke spracovanie kovov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- František Jaňovka
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 44 932 570
- Dátum vzniku
- 1. septembra 2009
- Miesto podnikania
- 072 64 Podhoroď
- Živnostenský register
- Okresný úrad Michalovce, vložka č. 840-17304
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa František Jaňovka zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká František Jaňovka?
Miesto podnikania je v obci 072 64 Podhoroď.
Čím sa František Jaňovka zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; prípravné práce k realizácii stavby; výroba a hutnícke spracovanie kovov.
Aké je IČO – František Jaňovka?
IČO je 44 932 570.
Odkedy podniká František Jaňovka?
Podnikanie začalo 1. septembra 2009. Na trhu pôsobí 17 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.